Zbigniew Gniew

Jest freelancerem i projektuje aplikacje webowe. Wcześniej pracował w korporacjach. Nauczył się w nich, jak odnaleźć równowagę między życiem osobistym, a zawodowym. Uważa, że praca też jest miejscem do spełniania swoich pasji. Interesuje się rozwiązaniami smart city. W wolnych chwilach uprawia żeglarstwo.

Czym się zajmuje?

Jest z wykształcenia inżynierem. Całe swoje życie pracuje w branży IT. Na początku lat 90 prowadził małą firmę. Wówczas budował sieci osiedlowe na Pomorzu. Własna firma nauczyła go determinacji i pracowitości. Jednak pokazała mu, że polski przedsiębiorca też na trudności.

Zakończył własną działalność gospodarczą. Potem pracował dla międzynarodowych korporacji. Dowiedział się w nich, jak funkcjonuje świat biznesu i korporacyjny ład. Nauczył się pracy w międzynarodowym zespole. Pracował przy globalnych projektach. Ale jego zdaniem praca w korporacji ma też swoje minusy.

W pracy trafił na wyścig szczurów. Była też walka o najlepsze wyniki. Dlatego zmienił pracę – został freelancerem. Teraz pracuje bez ograniczeń. Może wykonywać zlecenia z dowolnego miejsca.

Spełnia marzenia

 

Jego pasją jest żeglarstwo. Na morzu czuję się wolny. W morskiej podróży odnajduje szczęście. Wsłuchuje się w szum fal, które go odprężają. 

Zwiedził mnóstwo akwenów wodnych i stref klimatycznych. Od fiord Norwegii aż po gorące piaski Karaibów. Przed nim jeszcze mnóstwo podróży żaglowcem. Jest fanem morskich podróży. W końcu to ojciec zaraził go tą pasją.

Gdy był dzieckiem, jego ojciec często opowiadał o dalekich podróżach. Te historie sprawiały mu dużo radości. Ojciec powtarzał, że będzie z niego dumny, gdy postawi na biurku tabliczkę z napisem „„Zbigniew Gniew zdobywca 7 kontynentów”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.